apr 25, 2021

5 stappenplan voor beteugelen van de epidemie

apr 25, 2021

In het regeerakkoord zouden maatregelen aangekondigd moeten worden waarin ventilatie, uitbreiding zorgcapaciteit, bescherming van delen van de samenleving en (de)centrale besluitvorming nadruk krijgen. Deze 5 Covid-19-maatregelen moeten in het regeerakkoord (en snel) – Maurice de Hond

Spread the love

Steun ons, word vriend!
Vindt u de artikelen van Artsen Collectief waardevol? Word dan vriend. Gratis! Als vriend krijgt u onze maandelijkse nieuwsbrief, kunt u suggesties doen aan ons redactieteam en blijft u op de hoogte van alle ontwikkelingen!
Samen staan we sterker. Van angst terug naar vertrouwen!

Disclaimer: Het Artsen Collectief is niet verantwoordelijk voor de inhoud op de genoemde pagina’s van externen waar naar verwezen wordt. Het delen van een pagina betekent niet dat het Artsen Collectief alle opvattingen deelt. Het Artsen Collectief ondersteunt het inwinnen en delen van (medische) informatie zonder censuur om een open gesprek / wetenschappelijke discussie te stimuleren.